MENU

Nadstandardně prostorné, komfortně vybavené, klimatizované apartmány v klidné rezidenční části Rožnova pod Radhoštěm, s ​​výbornou dostupností turistických tras, cyklostezky Bečva, zábavního parku Gibon, letního koupaliště s vodními atrakcemi, Valašského muzea s prohlídkou Valašských tradic a folklóru, Jurkovičovy rozhledny, lázeňského parku, tenisových kurtů, golfového hřiště, letního kina, rožnovského náměstí, jen 5 min od restaurace s bowlingem, s jednoduchým výjezdem na výlety do okolních míst i k lyžařským střediskům.

Apartmány

Studio Apartmá 30 m2

Prostorný a komfortně vybavený jednopokojový apartmán o rozloze 30 m2, s dvoulůžkem 200x180 cm, možnost přistýlky 190x80 cm, vlastní sociální příslušenství, vybavený kuchyňský kout, wifi, TV, klimatizace, terasa, parking + uvítací "welcome set" s čaji a kávou grátis. Vyhrazujeme si právo potvrdit pobyt v apartmánu s počtem lůžekodpovídající počtu osob nebo žádat příplatek za neobsazená lůžka.

Apartmá 50 m2

Prostorný a komfortně vybavený dvoupokojový apartmán o rozloze 50 m2, pokoj s dvoulůžkem 200x180 cm, menší ložnice s dvoulůžkem 220x130 cm, vlastní sociální příslušenství, vybavený kuchyňský kout, wifi, TV, klimatizace, terasa, parking + uvítací "welcome set" s čaji a kávou grátis. Vyhrazujeme si právo potvrdit pobyt v apartmánu s počtem lůžek odpovídající počtu osob nebo žádat příplatek za neobsazená lůžka.

Superior Apartmá 60 m2

Prostorný a komfortně vybavený dvoupokojový apartmán o rozloze 60 m2, ložnice s dvoulůžkem 200x180 cm, rozkládací pohovka pro každodenní spaní 200x140 cm v obytném pokoji, možnost přistýlky, vlastní sociální příslušenství, vybavený kuchyňský kout, wifi, TV, klimatizace, terasa nebo balkon, parking + uvítací "welcome set" s čaji a kávou grátis. Vyhrazujeme si právo potvrdit pobyt v apartmánu s počtem lůžek odpovídající počtu osob nebo žádat příplatek za neobsazená lůžka.